Beauty trendy pre jar 2020

S rokom 2019 prichádza na trh tiež množstvo kozmetických noviniek. Viete, aké farby sa budú tento rok nosiť? Pozrite sa na naše tipy na tohtoročné trendy, ktorými sa bude riadiť celý svet.  

Výrazné rúže

Rovnako ako počas minulých rokov sú hitom jarnej sezóny výrazné odtiene rúžov. Pokiaľ ste si ešte žiadnu farbu nevybrali, je už najvyšší čas! Červená, ružová alebo vínová? A čo takto vyskúšať farbu roku 2019 – korálovú? Vyberte si ten správny odtieň a rozžiarte svoj make-up.

Prirodzené líčenie

Pokiaľ výrazný make-up nie je nič pre vás, môžete sa nechať inspirovať trendom prirodzeného líčenia bez viditeľne zvýraznených očí a pier. Základom je skvele zjednotená pleť, ktorá je podtrhnutá trochou rozjasňovača.

Objemné prirodzené riasy a husté obočie

Zabudnite na umelé a nalepovacie riasy, tie už sú dávno out. Tohtoročná jar sa nesie v duchu veľkého objemu vlastných rias. Vyhrajte sa so svojou riasenkou alebo si zájdite na lash lifting. Výsledný efekt stojí za to!

Tenké čiarky namiesto obočia sa už dlho nenosia. Tento rok pokračuje móda výrazných oblúčikov, ktoré môžete dokresliť tužkou, tieňom, gélom alebo riasenkou. Pokiaľ nechcete každé ráno tráviť čas dokresľovaním, objednajte sa na permanentný make-up.

Krátka ofina

Stránky magazínov už teraz plnia modelky so ofinou do pol čela. Nie každej žene však každý strih pristane. Pokiaľ sa rozhodnete pre takto radikálny zásah, najskôr sa poraďte so svojou kaderníčkou a vyberte dĺžku, ktorá bude sedieť vašej tvári.

Púdrové nechty

Výrazné  laky na nechty tento rok vystriedali  púdrové odtiene, ktoré podtrhnú vašu prirodzenosť. Inšpirujte sa aj vy a pri ďalšom lakovaní siahnite po svetlo ružovej alebo baby modrej.

Rada na záver: majte vo svojich produktoch prehľad

Marie Thérése

Stáva sa vám, že sa ponáhľate a zrovna nemôžete nájsť svoj obľúbený rúž? Zaobstarajte si toaletný stolík, v ktorom bude mať každý kozmetický produkt svoje miesto. Nielenže budete vedieť kam siahnuť, ale stolík naviac skvele doplní interiér vašej spálne.